Bir web sitesinin veya mobil uygulama yazılımlarının hem front-end (ön yüz) hem back-end (arka yüz) veri tabanı programlanmasıdır. Back-end’i solidity ile yazılan smart contract ve ona bağlanmış bir ara yüzden oluşur. Front-end’i arayüze bağlamak için kullanılan front-en dillerinden biriyle (react, vue, html&css vb.) oluşturulur. 

Kullandığımız yazılımların hemen hemen hepsi iki parçadan oluşmaktadır. Bu parçanın ilk kısmı ilk bakışta gördüğümüz arayüz kısmıdır. Sistemin arka planında çalışan kodların işleyişi ve asıl fonksiyonel kısmı ise bu parçanın buz dağını oluşturmaktadır.  

İhtiyaçlar ve teknoloji doğrultusunda kullanılan araçlar bakımından bu iki kısım birbirinden tamamen izole ve bağımsız olarak bir araya getirilen bu iki bileşen yazılımı oluşturur.  

Anahtar Teslim Çözümler hizmetimiz sayesinde istemciye yollanacak tüm bilgileri gözden geçirerek veri tabanını yönetir, web servisleri geliştirir ve önyüzün oluşturulmasını sağlıyoruz.  

Özetle web sayfanız için sunucu tarafında çalışan teknolojilerle sunucu üzerinde gerekli kodları yazabilirken HTMLden sonra CSS ile sayfaya son şeklini vererek tüm detaylı işlemleri sizin adınıza halleder ve istediğiniz web veya mobil uygulamaları hazırlayabiliriz.